Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkoušky ZPU-1 v Krupce

28. 10. 2009

Dne 28. října 2009 jsme společně s Falcem složili zkoušku ZPU-1 na cvičáku v Krupce. Ve dvou disciplínách jsme očekávali menší ohodnocení a to se také potvrdilo. Štěkání na povel nemá Falco na cvičáku ještě na 100% ,zato jinde, hlavně doma štěká na povel jak čert !!!  Další disciplínou je stopa, tam jsem udělala hlavně chyby já :o((. No měli jsme na výběr, buď hlídaní předmětu nebo stopu. Hlídání předmětu Falca nechci učit a tu stopu jsem si hlavně chtěla vyzkoušet jak nám to půjde. První úsek vypracoval Falco bez chyb a zalehl bez problémů předmět. Na druhém úseku zazmatkoval a já s vodítkem též, takže nám pan rozhodčí udělil polovinu bodíků z plného počtu. Při skoku šplhem jsme přišli o jeden bodík, protože Falco skočil z větší výšky. Také jsme přišli o jeden bodík při ovladatelnosti ve skupině, kde Falco při obratech poskočil jako koza, protože si  myslel, že něco našlápne ale to něco to nebylo :o))). Získali jsme celkem 131 bodíků se známkou velmi dobře.

Všem, kteří nás připravovali moc děkujeme a také přejeme ostatním pejskařům a jejim pesanům velkou gratulaci k úspěšnému složení zkoušek !!!!

Touto zkouškou jsme završili letošní sezónu a i přesto, že jsem skoro celé léto marodila jsme tento rok zvládli hodně a moc se nám dařilo. Všichni máme z našeho chlupáče velkou radost, která se nedá ani na těchto stránkách popsat :o)))

Více v sekci " Závody a zkoušky"