Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP České Budějovice

24. 10. 2009

MVP České Budějovice 24.10. 2009

Obrazek

Lucka společně s Falcem, Ájou a Argouškem

Tak jsme se opět vydali s naší kamarádkou Janičkou na výstavu - tentokráte na MVP v Českých Budějovicích. Ráno jsme vyjeli v 3:30, abychom dorazili včas a hlavně dobře zaparkovali a obsadili v hale dobré místo. Bylo přihlášeno 51 border kolií a před námi soutěžilo celkem 36 beardet kolií. Tušili jsme, že bude velká konkurence a německý rozhodčí bude určitě dost velký puntíčkář. V duchu jsme si však přáli přivést si domů toho CACE. Cesta uběhla rychle, protože v noci byly silnice skoro prázdné a hlavně Prahou se projelo jako po másle :o)). Do Budějovic jsme přijeli po půl sedmé a byli jsme mezi prvními, kteří dorazili na výstavu. V klidu jsme si zaparkovali a obsadili místečko u našeho kruhu č.4. Vzala jsem Falca do výstavního kruhu, aby si ho očuchal a společně jsme si vyzkoušeli kolečko a výstavní postoj. Poslední dobou jsme toto jaksi moc nenacvičovali, protože jsme se připravovali hlavně na zkoušky z poslušnosti. Lucka s Janičkou vyrazily na průzkum stánků, abychom pak všichni po soutěži nakoupili nějaké ty dobrůtky a dárečky. Jiří opět vše zdokumentoval  kamerou a velice se mu zde na výstavišti líbilo.

Zde na výstavě jsme se konečně setkali s Wendy a její kamarádkou Janičkou. Wendy měla s sebou borderky Áju a její štěndo Argouška. Před odjezdem domů jsme pesany společně vyfotili.

Jak jsme tušili správně, pan rozhodčí byl velice precizní. Pejskům prohmatával hlavy a ručně proměřoval jejich proporce. Byl velice důkladný což jsme od něj očekávali. Na druhou stranu byl ale velice milý a citlivý. Náš nástup do kruhu nebyl nejštˇastnější, protože Falca napadl jeho konkurent v třídě šampiónů.  Naštěstí se nic nestalo a oba jsme to ustáli. V kruhu se Falco předvedl skvěle a hlavně se líbil v běhu. V třídě šampiónů jsme získali - výborný 1 a tím jsme také získali titul CAC :o)))))

Tento rok je to už  páty CAC a tím jsme tuto výstavní sezonu zakončili. Falíšek nám  udělal ohromnou radost a tak jsme spěchali vybírat u stánků odměnu a novou hračku. Nakonec jsme mu vybrali plyšového křečka, kterého si okamžitě oblíbil a "oňuchává " si ho ve své boudičce v obýváku.

Také tímto gratulujeme Wendy a jejím pesanům za skvělé umístění na výstavě !!!