Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP České Budějovice 2010

9. 10. 2010

MVP České Budějovice  2010

Letošní poslední výstavou byla MVP v Českých Budějovicích. Do Budějovic jezdíme rádi, protože se nám líbí výstaviště a hlavně si zde nakoupíme dárečky na blížící se Vánoce. Také se zde setkáváme s přáteli a kamarády, které během roku nepotkáme. Samozřejmě nechyběla naše kamarádka Janička, která si také naplánovala velké nákupy a hlavně nás s Falínkem přišla podpořit. Páníček si tentokráte vybral Českobudějovický Budvar, kde nám natočil dokument o historii a současnosti světoznámého pivovaru. Já jsem však měla pech, měla jsem teplotu a nejspíš pořádnou chřipku. Celou cestu jsem prospala a modlila se, abych vše zvládla. Po ranní mlze však vysvitlo sluníčko a mě se také ulevilo, takže jsem si to nakonec užila.

Falco získal v třídě šampiónů výbornou 3. Posuzoval pan rozhodčí Milan Krinke, takže jsme všemu rozuměli :o)).Umístili jsme se na hezkém třetím místě. Velice nás potěšilo, když pan rozhodčí prohlásil, že všichni psi v třídě šampiónů jsou nádherní a splňují požadavky pro tuto třídu.

Potkali jsme zde Falínkovo sestřičku Aurinku s paničkou Dianou. Také jsme si popovídali s Wendy, která vystavovala Žanetku s Argouškem, Moniku s Bonie a Pera s Kofinkou. Ke kruhu nás také přišla podpořit kamarádka Dáša. 

Falíškovi jsem koupila oblíbené ouško a novou plyšovou hračku "kačenu".

více fotek zde