Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karaoke a caro párty Všechlapy

21. 3. 2010

Karaoke a caro párty Všechlapy

Nedělní ranní probuzení nebylo to nejlepší,protože po včerejším vítání jara a následném plese v Pramenu se nám moc nechtělo vstávat. Čekala jsem až se venku vyprší a pak jsme s Falcem absolvovali naší každodenní procházku na letiště. Tentokrát již s batůžkem a výstrojí na výcvik. Jakmile nám slezl sníh, opět trénujeme stopy a sportovní kynologii.  

Na nedělní podvečer jsme byli pozváni na caro párty do Všechlap. Jednalo se o prezentaci výrobku "Caro" (kávovinový nápoj), kterou pořádala Alenka, která tento den navíc slavila své narozeniny. Samozřejmě Pepča přivezl své karaoké a opět se zpívalo. Tentokráte však měli sólo hlavně ti nejmenší.

Byla jsem v rozpacich, zda mám vzít s sebou pesana, protože vím, že Ája má domácí kočku. Netušila jsem jak ti dva na sebe budou reagovat.  Falca jsem nakonec přivezla, protože si ho děti moc oblíbily a těšily se na něj. Reakce kocoura byla super ! Přišel k Falcovi a očuchával ho a vůbec se ho nebál. Nejspíš viděl psa poprvé a netušil nebezpečí. Ten náš hafík kocoura naoko ignoroval, ale nespustil ho z očí. Také to byla pro něj nová zkušenost, protože kočky viděl lítat pouze venku a navíc byly chlupaté a tato byla nahatá hi hi hi. Dalším novým objektem se stal pro Falca křeček ala myšička. Stále na něj číhal do jeho super vybaveného budníku.

Fota zde