Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. Podještědská výstava psů

12. 9. 2009

Dne 12. září jsme se rozhodli zúčastnit krajské výstavy v Liberci. Jelikož nás na poslední výstavu v Karlových Varech vezla Janička, tentokrát jsme jí to oplatili my a jela s Šantinkou s námi. Do závěsu za naše auto se přidala naše kamarádka Marcelína s Majtíkem a třetí auto kočírovala těhulka Karolína se svou smečkou naháčků. Všechny tři auta uháněla směrem k areálu zahrady v Lidových sadech v Liberci, hned v sousedství Liberecké ZOO. Cestou jsme se modlili, aby nám vyšlo počasí a hlavně nepršelo. Lucka měla připravený fotoaparát a Ivča kameru, aby vše zdokumentovali. Náš kruh posuzovala paní Zdena Holmerová. Byla svým milým profesionálním přístupem k pejskům a vystavovatelům skvělá.Všem přihlížejícím divákům příjemně vyložila vše pro a proti exteriéru jednotlivých vystavovaných pejsků. Falco se jí náramně líbil a tak mu udělila titul krajského vítěze :o)).

Šantinku a Majtíka s naháčky posuzoval také sympatický a milý rozhodčí Andraš Polgár. Šantinka získala krajského vítěze a Karolínky labutěnka trumfla Majtíčka o tento titul, protože prý Majtínek nemá tak dlouhou srst. No bodejť ne, když mu na ní stále visí malý krysařík Lumpík.

 Jediné co nám výstavu tak trošku pokazilo, byla ztráta mobilu Janičky. Snažila jsem se alespoň požádat ředitele výstavy p.Tauchmana, aby ztrátu vyhlásil mikrofonem, ale i přesto se nikdo nenašel aby jej odevzdal :o((.

Na každé výstavě nakupujeme pesanům nějaké ty odměny a dárečky. Dnešní den nás zaujali psí pelíšky a tím jsme podarovali Falíška a Šantinku.

fota zde